ОГОЛОШЕННЯ! Центр ПМСД змінив форму власності

ШАНОВНИЙ ПАЦІЄНТЕ!

Повідомляємо, що 24 травня 2018 року у Єдиному державному реєстрі зареєстровано юридичну особу публічного права Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області на підставі рішення Лиманської районної ради від 18.05.2018 № 399 – УІІ. Також затверджено Статут новоствореного підприємства та призначено головного лікаря – Концеву Еліну Миколаївну.

Виконавши відповідні вимоги, які регламентовані Постановою  Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 391 «Про затвердження вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення, з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення», а саме:

  • мати статус комунального некомерційного підприємства,
  • підключитися до електронної системи охорони здоров’я,
  • підписувати декларації пацієнтів про вибір лікаря первинної медичної допомоги,
  • бути укомплектованими відповідно до табеля оснащення,

наш заклад – Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області – 1 червня 2018 року підписав договір з Національною службою здоров’я України.

ЩО ЦЕ НАМ ДАЄ

З 1 липня 2018 заклади первинної допомоги, які підписали договори з Національною службою здоров’я (далі – НСЗУ), переходять на механізм прямих оплат від НСЗУ за новим принципом – «гроші йдуть за пацієнтом», а саме: лікарі первинної ланки (сімейні лікарі, терапевти і педіатри) надаватимуть чіткій перелік медичних послуг пацієнтам, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до встановленого тарифу та коригувальних коефіцієнтів, затвердженних постановою Кабінету Міністрів від 25 квітня 2018 року № 407.

Базовий тариф за одну людину, що підписала декларацію з лікарем, становить 370 грн, також діють вікові коефіцієнти. Додатково заклади отримуватимуть по 240 грн за пацієнтів, які проживають на території обслуговування закладу, але ще не підписали декларацію про вибір лікаря. При цьому від загальної кількості таких пацієнтів щомісячно будуть вираховуватися кількість осіб, які вже подали декларації про вибір лікаря.

ЩО ЦЕ ДАЄ ПАЦІЄНТУ

1 липня для всіх медичних закладів, що надають первинну медичну допомогу (далі – ПМД), почне діяти новий порядок надання ПМД та пакет послуг, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 березня 2018 № 504.

Уперше в Україні пацієнти та лікарі матимуть чіткий перелік медичних послуг на «первинці», який гарантовано оплачується державою та є безоплатним для пацієнтів.

Зокрема, до послуг лікаря первинної медичної допомоги входить запобігання хвороб, в тому числі профілактичні огляди для пацієнтів із семи груп ризику, вісім основних аналізів і досліджень, профілактичні щеплення, діагностика та лікування хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, спостереження неускладненої вагітності та супровід хронічних хворих, а також направлення на діагностику та лікування на інші рівні медичної допомоги у разі необхідності.

Станом на 01 липня 2018 року сімейними лікарями нашого закладу – Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лиманської районної ради Одеської області – укладено 20 000 декларацій з пацієнтами.

Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомог, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.03 2018 № 503.

Як підписати декларацію з лікарем (покрокова інструкція) ви можете побачити ТУТ.

Просимо ВАС активно долучатися до приписної кампанії з вибору сімейного лікаря, завітавши до амбулаторій нашого закладу надання первинної медичної допомоги за адресами:

Амбулаторія смт Доброслав

Одеська область, Лиманський район, смт.Доброслав, вул.Грубника, буд.27

Амбулаторія с. Красносілка

Одеська область, Лиманський район, с.Красносілка, вул.Ювілейна, буд.1

Амбулаторія с. Кремидівка

Одеська область, Лиманський район, с.Кремидівка, вул.Грушевського, буд.58-а

Амбулаторія с. Крижанівка

Одеська область, Лиманський район, с.Крижанівка, вул.Ярошевського, буд.22

Амбулаторія смт Нові Біляри

Одеська область, Лиманський район, смт.Нові Біляри, вул.Лиманна, буд.2

Амбулаторія с.Олександрівка

Одеська область, Лиманський район, с.Олександрівка, вул.Центральна, 6

Амбулаторія с. Ониськово

Одеська область, Лиманський район, с.Ониськово, вул.Садова, буд.31

Амбулаторія с. Першотравневе

Одеська область, Лиманський район, с.Першотравневе, вул.Гвардійської дивізії, буд.5

Амбулаторія с. Курісове

Одеська область, Лиманський район, с.Курісове, вул.О.Янчева, буд.1

Амбулаторія с. Іванове

Одеська область, Лиманський район, с.Іванове, вул.Шевченка, буд.3

Амбулаторія с. Сербка

Одеська область, Лиманський район, с.Сербка, вул.Визволення, буд.5

Амбулаторія с. Сичавка

Одеська область, Лиманський район, с.Сичавка, вул.Каштанова, буд.33

Амбулаторія с. Визирка

Одеська область, Лиманський район, с.Визирка, вул.Олексія Ставніцера, буд.56

Амбулаторія с. Фонтанка

Одеська область, Лиманський район, с.Фонтанка, вул.Центральна, буд.40

Амбулаторія смт Чорноморське

Одеська область, Лиманський район, смт.Чорноморське, вул. Гвардійська, буд.86